Ankara Projeksiyon servisi

Projeksiyon servisi

Projeksiyon Adana Servisi, Adana Projeksiyon servisi, Adana Projeksiyon tamiri, Adana Projektör teknik servisi, Projeksiyon lamba değişimi

Projeksiyon bir görüntüyü büyüterek belirlenen perde, tahta, duvar gibi nesnelere yansıtan aygıta verilen isimdir. Projeksiyon ile görüntü büyütülmesi genellikle bir sunum yapılacağı zaman, daha keyifli film izlSeyhan için, kalabalık bir grubun görüntüleri daha rahat izlemesi için kullanılabilir. Sinemalarda filmi beyaz perdeye yansıtan aygıtta bir projeksiyon aletidir aslında. Projeksiyon aletinin görüntü çözünürlüğü alırken dikkat edilmesi gereken konulardan birisidir.

Projeksiyon cihazları her elektronik eşya gibi bozulma ihtimali olan aletlerdir. Bir projeksiyon cihazının bozulması çeşitli sebeplerden dolayı olabilir. Bu sebeplerden bazıları; projeksiyon cihazını anakart bozulması, projeksiyon lambasının bozulması, projeksiyon kumandasının bozulması gibi olarak gösterilebilir.

Projeksiyon tamiri oldukça beceri ve deneyim isteyen bir iştir. Hayat içinde oldukça önemli yer tutan projeksiyon aletleri bilmeyen kişilerin tamir etmesi ile daha büyük arızalar ile sonuçlanabilir. Bu yüzden projeksiyon tamiri için sıradan bir elektronikçi seçmek oldukça yanlış bir karar olacaktır. Projeksiyon cihazı her ne kadar elektronik bir cihaz olsa da tamiri için özel yedek parçalar ve konu hakkında bilgi sahibi olunmasını gerekli kılıyor. Projeksiyon lambaları da projeksiyon tamiri konularından biridir. Projeksiyon lambasının değişimi özen isteyen bir konudur. Projeksiyon lambasının odaklanması ve ışık ayarları en iyi görüntüyü alabilmek için dikkatle yapılmalıdır.

Projeksiyon tamiri için seçeceğiniz firmanın tamir sonrası projeksiyon cihazının tekrar bozulmamasına karşı belirli bir süre garanti vermesi de oldukça önemli bir konudur. Projeksiyon cihazları yüksek bir teknoloji ile üretildiklerinden sıklıkla bozulan bir cihaz değildir. Buda tamir sonrası garanti veren projeksiyon tamiri yapan firmanın güvenilirliğini arttırıyor.

Ankara Projeksiyon servisi

Projeksiyon tamiri bazen yedek parça ihtiyacı doğurabilir. Böyle bir durumda eğer mümkünse projektörün üretici firmasının hazırladığı yedek parçaları tercih etmelisiniz. Böylelikle projektör tamiri daha iyi sonuçlar verecektir.

Merhaba
Okulumuzda kullanmakta olduğumuz Toshiba TLP X100 projeksiyon cihazı sadece kırmızı renk gösteriyor. Lamba süresi henüz 268 saat. Aklımıza ilk kablo sorunu geldi ancak cihaza hiçbir bağlantı yapmadan açtığımızda da kırmızı renk sorunu devam ediyor. Sorunun nedeni ne olabilir? Tamiri ne kadara mâl olur acaba?

Sayın yetkili;
Okulumuzdaki projeksiyonmuzda varolan bir arıza nedeniyle sizin firmaya sürat kargo yoluyla 05 nisan 2012 tarihi itibariyle göndereğiz.
Kargo elinize geçtiğinde bizimle iletişime geçerseniz çok iyi olur.
İyi çalışmalar.

Projeksiyon servisi Adana

AdanaProjeksiyon Servisi
Tarsus Projeksiyon Servisi
Karataş Projeksiyon Servisi
Kadirli Projeksiyon Servisi
Çukurova Projeksiyon Servisi
Seyhan Projeksiyon Servisi
Ceyhan Projeksiyon Servisi
KozanProjeksiyon Servisi
Tarsus Yıldız Projeksiyon Servisi
Saimbeyli Projeksiyon Servisi
Karaisalı Projeksiyon Servisi
Pozantı Projeksiyon Servisi
Aladağ Projeksiyon Servisi